menu

Український бізнес канал - UBC
http://www.ubc.kiev.ua/24.04.2009, 13:59:03
UBC - перший в Україні спеціалізований інформаційно-аналітичний телеканал для бізнесової спільноти. 

UBC – це принципово новий формат українського телебачення, що ґрунтується на новій філософії ділового мовлення.В нашому ефірі українські та зарубіжні підприємці отримують інформацію про реальний стан всіх сфер економіки в державі та у світі. На UBC - конкретні пропозиції та поради щодо того, як ефективніше вкласти гроші в українські підприємства та ринки, як порозумітися з податківцями, як вчасно врахувати тенденції на світових ринках і як будувати стосунки з діловими партнерами. UBC систематично відстежує та аналізує, наскільки ефективним є державне регулювання української економіки, наскільки корисними чи шкідливими для певних галузей вітчизняного бізнесу є рішення можновладців. 

Ефір телеканалу на 85% наповнений програмами власного виробництва. Інформація UBC є унікальною , її не можна знайти в інших джерелах. 

Найважливішими для телеканалу є інтереси та запити його головної аудиторії - ділових людей. Саме тому ми гарантуємо 100-відсоткову неупередженість та незаангажованість наших матеріалів, які готують висококваліфіковані журналісти, аналітики та експерти.Зараз телеканал веде трансляцію через супутник в цифровій кабельній мережі та через мережу інтернет у високій та звичайній якості.

Мовлення здійснюється через супутник SIRIUS-IV, 12073 Mhz, горизонтальна поляризація, 27,5 Мбіт/сек FEC ¾, і розповсюджується у цифрових та аналогових кабельних мережах, цифрових мережах МІТРІС, ММDС, IPTV (Internet Protocol Тelevision), на 64-му телевізійному каналі (818 МГц) у цифровому форматі DVB-T (Київ та прилеглі райони) і всесвітній мережі Іnternet.

Оn-line перегляд на сайті  http://www.ubcua.tv відеоархів програм: http://www.intv-inter.net 

Нині UBC має аудиторію у понад два мільйони потенцiйних глядачів кабельсупутникової мережі у столицi та в регіонах.

Інформація з сайту http://www.ubcua.tv/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=6 


Переходів: 183 | Додав: PRZ| Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar