menu
У категорії сайтів: 2
Показано сайтів: 1-2Медицина і здоров'я | Переходів: 157 | Дата: 18.02.2011


Щорічно в стаціонарі лікарні отримують медичну допомогу близько 14 тисяч дітей, при цьому питома вага жителів районів області складає 20 відсотків; оперується за рік близько 3 тисячі пацієнтів, в тому числі більше 100 новонароджених. 

На протязі останніх 10 років показник летальності по МДКЛ коливається в межах 0,2 – 0,4, середнє перебування хворого 9,9-10,0.

В складі лікарні працюють міські центри: алергологічний, антирабічної допомоги дітям, протиконвульсивних станів, колопроктологічний, статевого виховання дітей та підлітків, гастроентерологічний, мініінвазивних хірургічних втручань у дітей з урологічною патологією, дитячої нефрології та артеріальної гіпертензії та центр реабілітації дітей з вродженими та набутими формами кривошиї. Діють освітні програми для батьків “Астма-школи”, “Нефро-школи“, видається щоквартально журнал “Алергія у дітей” (розповсюджується безкоштовно).  
  В лікарні застосовують сучасні методики обстеження та лікування хворих: методику Войта-терапії ранньої реабілітації хворих неврологічного профілю; корегуючої остеотомії з формуванням вилки та пластикою дефекту трансплантантом; реконструкції деформації стегна по Шанцу-Лазареву на стержневому апараті; потрійної остеотомії тазу; 

 
Лікарня є клінічною базою Львівського Національного медуніверситету (3 кафедри) та медичних коледжів. Завдяки новітньому обладнанню, придбаному за кошти міського бюджету наша клініка запровадила ряд мініінвазивних методик в урологічній та нейрохірургічній практиці, які є унікальними не тільки для Львівщини, а й у нашій Державі. У 2007 році відкрито кабінет УЗД-обстежень експертного класу (трьохвимірне зображення) – єдиний такого рівня в області.

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні працює близько тисячі співробітників: з них 174 лікаря (2/3 атестовані на вищу та І-шу атестаційну категорію), 386 медичних сестер.
  Лікарня надавала допомогу постраждалим дітям в Скнилівській катастрофі та з зони отруєння фосфором поблизу с.Ожидів Буського райому. У 2003 році визнана лауреатом рейтингу “Кращі підприємства України”,
2006 рік переможець конкурсу “Галицький лицар” в номінації “Кращий медичний заклад року Галичини”.

Наша клініка акредитована на вищу категорію. У серпні 2007 року МОЗ України було проведено сертифікацію і присвоєно установі статус "Лікарні, доброзичливої до дитини". Це було вперше серед педіатричних стаціонарів України.

За роки роботи лікарня налагодила професійні контакти з 11 клініками Європи та США, 6-й рік реалізовується спільний проект з Швейцарією з дитячої нефрології, 10-й з Польськими клініками з дитячої алергології, з 2005 року розпочато багатовекторну співпрацю з дитячими клініками Відня та Айзенштадту (Австрія) в рамках проекту Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000” (голова Фонду п.К.Ющенко). Розпочато співпрацю з клінікою «Центр сонячного променю» м.Ерфурт (Німеччина) з ранньої реабілітації хворих неврологічного профілю.

В 2007 році Львівський міськвиконком затвердив концепцію реформування нашої лікарні на найближчі 4 роки, в основу якої покладено зміну традиційної структури лікарні на клініки – модулі з прогнозованим якісним прогресом кожної структурної одиниці.
Інформація сайту: http://mdkl.lviv.ua/index.php?item=catalog&sub=54 

Медицина і здоров'я | Переходів: 336 | Додав: Роман | Дата: 05.06.2009