menu
У категорії сайтів: 5
Показано сайтів: 1-5


Наука і освіта | Переходів: 241 | Дата: 19.02.2011


конспекти уроків
Наука і освіта | Переходів: 177 | Дата: 18.02.2011

Ласкаво просимо!!!
на сайт безкоштовної електронної бібліотеки "Книжка"!
Ми раді привітати Вас у нашій віртуальній бібліотеці, тут перед Вами відкривається дивний мир книги, у якому Ви знайдете будь-яку интересующую Вас електронну літературу. Більше того ви можете скачати книги безкоштовно. У нашої онлайн бібліотеці представлені популярні й кращі книги різної тематики й жанру. Зручний пошук, дозволить Вам знайти улюблену книжку за лічені секунди. У кожному розділі представлено досить книжок, щоб освітити Вас у тім або іншім питанні. На кожній сторінці Ви знайдете докладний опис про текст книги й автора, а завдяки тому що всі вони постачені ілюстрованими обкладинками, ви можете наочно переконатися що це саме та, котру ви шукалися У нашому каталозі переважають російські книги взяті з російських і національних, державних бібліотек, однак є й видання закордонних журналів. Список книг намагаємося обновляти якнайчастіше, так що наш "будинок книги" :) росте усе більше й більше, завдяки чому Ви можете скачати в нас серії самих нових книг (бестселери) … Бібліотека електронної літератури це нове покоління, що уже давно процвітає у Світі й усе більше набирає популярність. І це дійсно так, адже книги в електронному виді займають значно менше місця, їх можна зберігати й читати на таких пристроях як ПК, КПК, мобільних телефонах і ін.. Нашою метою є подальше просування даного напрямку, адже це унікальне й швидке джерело інформації. Із цієї причини ми й створили надійний і безпечний доступ до безкоштовної бібліотеки, що вимагає від Вас усього лише авторизації, що не займе багато часу. Після цього Ви будете мати необмежений доступ до інформації на сайті, будь-яка наша інтернет книга може поповнити Вашу колекцію, і сподіваємося у вас більше не з'явиться питання "де скачати книгу?".
Інформація сайту: Інтернет бібліотека Книжка.org.ua
Наука і освіта | Переходів: 154 | Додав: Роман | Дата: 17.09.2009

Національний університет "Львівська політехніка"

вул. Ст. Бандери 12,Львів, Україна, 79013

Національний університет „Львівська політехніка” – найстаріший технічний навчальний заклад України та Східної Європи. Історія Львівської політехніки почалася від часу заснування у 1844 року Технічної академії у Львові. І ось уже понад 160 років вона готує висококваліфікованих фахівців, є генератором технічних ідей та винаходів, передовим освітнім та науковим осередком. 

Нині Національний університет „Львівська політехніка" — вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, випускники якого працюють в усіх галузях економіки нашої держави та в багатьох країнах світу. 

Львівська політехніка – це 12 навчально-наукових інститутів, а також інститут дистанційного навчання, Інститут післядипломної освіти, Львівський ордена Червоної зірки інститут Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, технічний та техніко-економічний коледжі, дві гімназії, 32 навчально-лабораторних корпуси, 14 гуртожитків, 3 спортивно-оздоровчих табори для студентів та викладачів, народний дім «Просвіта».


В університеті навчаються понад 31 тис. студентів, курсантів та екстернів. Підготовка фахівців проводиться за 56 напрямами та 106 спеціальностями.

Навчальний процес забезпечує професорсько-викладацький склад чисельністю понад 2000 осіб, з яких понад 200- доктори наук та більше 1000 - доценти, кандидати наук. До навчального процесу залучено близько 300 науковців з наукових установ НАН України, виробничих підприємств та проектних інститутів. Сучасний розвиток університету базується на принципах спадкоємності та збереження освітніх, наукових та культурних традицій. Разом з тим, перед нами стоять завданння реалізації нових перспектив. Це - формування умов для Львівської політехніки, як дослідницького університету, поєднання освіти, науки та іновацій у цілісний процес.

Інформація сайту: http://lp.edu.ua/

Наука і освіта | Переходів: 146 | Дата: 05.09.2009

  
Україна, м. Львів, 79057,
вул. Генерала Чупринки, 130


Телефонна довідка:
+38 (032) 237-80-72

Електронна пошта:
post@ldi.lviv.ua

Наука і освіта | Переходів: 156 | Дата: 05.09.2009