menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Правила форуму
Правила форуму

ПРАВИЛА: ФОРУМ

Дані правила діють на усій конференції. У окремих розділах і форумах конференції можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими у будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримаєтеся від участі в цій конференції.

I. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на форумі користувач повинен надати діючу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
 3. Вибір імені користувача (nickname) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право прийняти заходи до припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, схожих з що вже існують до міри, які можуть ввести в оману інших користувачів форуму.
 4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Це порушення є украй серйозним і веде до блокування усіх облікових записів.
 5. Якщо ви не проявляєте активність на форумі протягом тривалого часу, ваш обліковий запис може бути видалений.

II. Порядок поведінки на форумі.

 1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
 2. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незалежності від того, в якому виді і кому вони були адресовані. У тому числі при підміні букв символами.
 3. Категорично забороняється будь-яка реклама, у тому числі реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією).
 4. Ваш підпис на форумі не може бути довше за 2-ух рядки. До неї пред'являються ті ж вимоги, що і до повідомлень на форумі.

III. Публікація повідомлень.

 1. Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відбиваючи сенс проблеми.
 2. Перед створенням нової теми переконаєтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що це питання не обговорювалося раніше.
 3. Заборонено створення однакових тим в різних розділах і приміщення однакових по сенсу повідомлень в різні теми.
 4. Прагніть не робити граматичних помилок в повідомленнях - це створить негативне враження про вас.

IV. Стосунки між користувачами і адміністрацією.

 1. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
 2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення усіх аспектів роботи порталу і усього форуму.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з наступним повідомленням про це користувачів форуму. Усі зміни і новації на форумі виробляються з урахуванням думок і інтересів користувачів.

|Копіювання інформації без прямої гіперссилки на www.prz.at.ua заборонено!!!| Copyright  PRZ  © 2009 - 2014 |  |