menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Музика » Повний список FM-радіостанцій України (частоти, назви радіостанцій, назви міст та інших насел. пун.)
Повний список FM-радіостанцій України
PRZДата: Неділя, 27.02.2011, 17:32:42 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
У цій темі кожен пише про FM-радіостанції які є в твоєму місті, селі чи селищі міського типу.
Підтримай ідею щоб скласти найповніший список FM-радіостанцій України.

Адже, майже кожного року, з'являється все більше й більше чудових та різноформатних оригінальних музичних FM-радіостанцій про існування яких багато хто із нас, простих радіослухачів, й не здогадувався. А знайшовши по пошукових системах цей форум, цю тему, відкриє для себе "цілий океан" задоволення від прослуховування улюбленої FM-радіостанції та музики якою до цього моменту не мав можливості насолоджуватися у рідному місті, селі чи селищі міського типу через те, що не знав частот або взагалі про існування нових та певних вже існуючих FM-радіостанцій.

Почну із рідного м.Львова.


Повідомлення відредагував PRZ - Четвер, 24.11.2011, 13:37:37
 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Музика » Повний список FM-радіостанцій України (частоти, назви радіостанцій, назви міст та інших насел. пун.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: