menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » UMTS
UMTS
PRZДата: Вівторок, 28.09.2010, 13:59:02 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
Усе про UMTS

Універсальна Мобільна Телекомунікаційна Система (англ. Universal Mobile Telecommunications System, UMTS) — є однією з технологій мобільного зв'язку третього покоління (3G). Походить від існуючого GSM стандарту, але надає можливість високошвидкісної передачі даних з використанням радіо доступу широкосмугової кодової модуляції WCDMA, використовуючи протоколи HSDPA та HSUPA.

Стандартизована 3GPP організацією (en:3GPP).

Кількість абонентів

На початок лютого 2010 року представники UMTS Forum повідомили, що кількість користувачів 3G/UMTS-мереж стала більше 500 мільйонів. Це відбулось через 8 років після того, як японський оператор стільникового зв'язку NTT DoCoMo увів в експлуатацію першу в світі комерційну 3G/UMTS-мережу.

Джерело: Доступно тільки для користувачів 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » UMTS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: