menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » 4G
4G
PRZДата: Вівторок, 28.09.2010, 14:00:55 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
Усе про 4G

4G — наступне (четверте) покоління рухомого (мобільного) радіозв'язку, наступник стандартів які відносяться до 3G та 2G. Перший прихід поколінь відбувася при переході з аналогових (1G) до цифрових стандартів передачі на початку 1990-х. Наступний крок (3G) приніс підтримку мультимедіа, передачу з розширеним спектором. Очікуваний перехід до 4G принесе All-IP із комутацією пакетів, мобільний ШПД з швидкостями до гігабіту за секунду при передачу із викорисанням декількох несучих.

Класифікація

Міжнародний телекомунікаційний союз (англ. International Telecommunication Union, ITU) до стандартів четвертого покоління віднесе стандарти мобільної передачі затверджені у специфікації ITM-Advanced у жовтні 2010 року, кандидатами у четверте покоління були визначені 6 радіоінтерфейсів, серед них варіанти LTE-Advanced (3GPP LTE Release 10) та WiMax Release 2 (IEEE802.16m)

Слід зауважити, що незважаючи на використання деякими операторами позначень «4G» та «четверте покоління» у рекламі послуг що надаються у стандарті Mobile WiMax (маються на увазі оператори Фрештел та Інтеллеком) (IEEE802.16e), мобільний WiMax відноситься до третього покоління мобільного зв'язку, і не є кандидатом у четверте.

Джерело: Доступно тільки для користувачів 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » 4G
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: