menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » Голографічний мобільні телефони (те чого давно всі очікували)
Голографічний мобільні телефони
PRZДата: Четвер, 30.12.2010, 01:09:22 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
Уперше розроблений голографічний мобільний телефон

Стрімкий розвиток усього на світі вимагає від мобільного телефону все більших і більших можливостей. Він повинен надавати користувачеві увесь набір мультимедійних функцій, доступних на день його випуску, причому, в ергономічній "упаковці". І, здається, що традиційними апаратними способами цього добитися вже неможливо. Ось тому дизайнер Kingyo Xie і пропонує в майбутньому створювати голографічні телефони. Такі, як, приміром, концепт-фон iHolo.

Kingyo Xie вважає, що немає чого впихати в звичайний мобільний телефон максимум апаратних можливостей. Адже це призводить лише до збільшення його вартості, розмірів і, при цьому, до зменшення надійності. Мобільний телефон майбутнього має бути зовсім невеликим, розмірами з нинішній маленький портативний iPod -нано.

На думку Kingyo Xie, і з такими розмірами можна надавати користувачеві максимальну кількість можливостей. Досить лише зробити телефон голографічним.

Тобто телефон майбутнього повинен уміти відтворювати голографічне зображення. Воно не обов'язково має бути об'ємним, тривимірним. Цілком вистачить і проекції на стіні з функцією захоплення рухів рук користувача.

Ось за допомогою концепту під назвою iHolo дизайнер Kingyo Xie і демонструє, якими він бачить голографічні телефони майбутнього. З їх допомогою можна буде працювати в Інтернеті, слухати музику, дивитися відео, грати в ігри, редагувати документи і мультимедійні файли. І усе це не на малюсінькій діагоналі мобілки, а на величезному голографічному екрані, що проектується телефоном.

Втім, не обов'язково відтворюватиме увесь цей екран. Для простих функцій телефону (подзвонити, отримати текстове повідомлення, змінити пісню в плеєрі) досить буде і стаціонарного зовнішнього екрану iHolo діагоналлю в пару дюймів.

Не можна не погодитися з висновками Kingyo Xie про можливе майбутнє мобільних телефонів. Усе логічно і красиво (принаймні, на картинках). Інша справа, що ця концепція вимагає не менше десятиліття для реалізації в тому вигляді, в якому її запропонував дизайнер.

Джерела: Доступно тільки для користувачів та Доступно тільки для користувачів

Ось до чого еволюційний прогрес науки й технологій дійшов вже. Надіюсь скоро такі телефончики поступлять в продажу, а не як черговий стендовий образок в 1-му екземплярі який ніколи не запустять в серійне виробництво. Хочеться врешті решт чогось такого нового, ну хоча б доторкнутись, в руках потримати, дізнатись як таке працюватиме скажімо в спекотну пору року чи в ясний сонячний зимовий день коли промені сонця відбиватимуться від снігу. А ти як вважаєш?

Повідомлення відредагував PRZ - Четвер, 30.12.2010, 01:10:27
 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » Голографічний мобільні телефони (те чого давно всі очікували)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: