menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » Thunderbolt
Thunderbolt
PRZДата: Субота, 26.02.2011, 17:56:35 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
Технологія Thunderbolt представлена офіційно

Корпорація Intel представила розробку під назвою Thunderbolt (у перекладі з англійської - «удар блискавки»). За цією назвою криється новий високошвидкісний інтерфейс, який об'єднує передачу даних і відео високої чіткості з одного й того ж кабелю. При цьому обіцяна раніше швидкість передачі - 10 Гбіт/с - залишилася актуальною. Стандарт також припускає передачу даних в двоканальному режимі, так що 10 Гбіт/с передається як від пристрою комп'ютеру, так і назад. Одночасно. Intel виводить розробку на ринок разом з Apple. Першими комп'ютерами, які отримали Thunderbolt, стали ноутбуки Apple MacBook Pro. А також згідно з джерелами сайту Nikon Rumors, цифровий дзеркальний фотоапарат Nikon D4 буде першим продуктом у своєму роді, що пропонує підключення за допомогою вищезгаданої технології Intel.

Раніше цей інтерфейс був відомий під умовним позначенням Light Peak . У Thunderbolt використовується два методи зв'язку або протоколу: PCI Express - для передачі даних, DisplayPort - для підключення дисплеїв. Перший, за словами Intel, підійде для широкого кола пристроїв, а DisplayPort можна використовувати для одночасної передачі відео високої чіткості у форматі 1080p або більше і до восьми каналів звуку.

Технологія Thunderbolt сумісна з існуючим обладнанням, оснащеним інтерфейсом DisplayPort. Всі пристрої з Thunderbolt будуть мати однакові роз'єми. Передбачено підключення декількох пристроїв в ланцюжок, з використанням провідного або оптоволоконного з'єднання.

[img]http://www.ixbt.com/short/images/2011/Feb/110216+monitor-cord-PT-V1-OW-PB_OZ_v2-f.jpg[/img]

Основою практичної реалізації Thunderbolt є контролер, розроблений в Intel. Виробник відзначає мініатюрні розміри роз'єму.

Для позначення технології Thunderbolt буде використовуватися значок, що нагадує відому табличку «Не влізай - уб'є!»

Поки на ринку зовсім немає пристроїв, оснащених новим, нікому не відомим інтерфейсом, але Intel це не бентежить. Як стверджується, продукти з підтримкою Thunderbolt планують випустити компанії Aja, Apogee, Avid, Blackmagic, LaCie, Promise і Western Digital. Крім того, Intel «працює з галуззю над низкою продуктів з підтримкою Thunderbolt, включаючи комп'ютери, дисплеї, накопичувачі, звукові та відеотехніка, камери , стикувальні станції і т.п. »

Джерело: Доступно тільки для користувачів

Повідомлення відредагував PRZ - Субота, 26.02.2011, 18:05:03
 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » Thunderbolt
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: