menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » DLNA (Digital Living Network Alliance)
DLNA (Digital Living Network Alliance)
PRZДата: Середа, 06.04.2011, 16:19:26 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
DLNA (Digital Living Network Alliance) - стандарт, що дозволяє сумісним пристроям передавати і приймати по домашній мережі різний медіа-контент (зображення, музику, відео), а також відображати його в режимі реального часу. Це технологія для з'єднання домашніх комп'ютерів, мобільних телефонів, ноутбуків і побутової електроніки в єдину цифрову мережу. Пристрої, які підтримують специфікацію DLNA, за бажанням користувача можуть настроюватися і об'єднуватися в домашню мережу в автоматичному режимі.

В якості середовища для передачі медіаконтенту зазвичай виступає домашня локальна мережа (IP - мережа). Підключення DLNA -совместимых пристроїв до домашньої мережі може бути як дротяним (Ethernet), так і безпровідним (Wi - Fi).

Тут усе про DLNA (Digital Living Network Alliance)
 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Телефонія/Зв'язок » DLNA (Digital Living Network Alliance)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: