menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Авто/вело/мото/ » Авіатранспорт
Авіатранспорт
PRZДата: Неділя, 21.03.2010, 22:10:32 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
Тут все про авіатранспорт і те що з ним пов'язанно!
---------------------------------------------------------------
Офіційна презентація в Україні надлегкого вертольота, що будується, «Виріб 112», більше відомого під неофіційним поки назвою «Ангел», розворушила інтерес до «гвинтокрилого» сегменту авіаринку і авіапромисловості в цілому.
Правда, представники фірми «Авіаїмпекс», що створила вертоліт, дещо «погарячкували», оголосивши його першою українською розробкою гелікоптера, а Україну - шостою державою в світі, що опанувала технологіями вертолетостроєнія. По-перше, мінімум чотири машини було створено в Україні задовго до того, як на світло з’явився «Ангел».
Це, створений житомирським авіаконструктором-любителем Василем Артемчуком, вертоліт, що успішно літав в 1985-1987 роках і навіть демонструвався на ряду внутрішньоспілкових і міжнародних виставок, а також три моделі легких вертольотів, створені Яковенко - авіаконструктором-любителем з Єнакієво - в перші роки незалежності України.

Джерело: Доступно тільки для користувачів 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Авто/вело/мото/ » Авіатранспорт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: