menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: X0TT@6b)4, Андрюха  
Форум » Форум Сайт PRZ » Газ » Про зниження ціни на газ для України на третину
Про зниження ціни на газ для України на третину
PRZДата: Четвер, 22.04.2010, 02:18:02 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
Доступно тільки для користувачів

Ціну на російський газ для України може бути знижено на 30%, повідомляють джерела агентств Інтерфакс-Україна та Українські новини.
"Сьогодні президенти (України і Росії) оголосять про домовленість, що ціну на газ буде знижено на 30%", - зазначив співрозмовник агентства.
Крім того, джерело не відкидає, що така домовленість пов'язана з питанням продовження оренди бази Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму після 2017 року.
Як планується, Росія також зобов'язується вкладати інвестиції в розвиток інфраструктури Севастополя.
Як повідомлялося, в першому кварталі ціна газу становила більш ніж $ 305 за тис. куб. м, у другому ціна прогнозується на рівні $ 330 за тис. куб. м.
Середня ціна в 2010 по року, з урахуванням збереження чинного формульного ціноутворення, прогнозується Кабміном на рівні $ 334 за тис. куб. м.
Віце-прем'єр-міністр з питань економіки Сергій Тігіпко вважає оптимальною ціною на імпортований з Росії природний газ для України $ 230-240 за тис. куб. м в 2010.
* * *
Нагадаємо, що НАК Нафтогаз України та російський Газпром у січні 2009 року підписали контракти на постачання і транзит російського природного газу до 2020 року, засновані на формульному підході з прив'язкою до ціни нафтопродуктів.
У результаті в першому кварталі 2010 року ціна імпортованого російського газу зросла до $ 305,68 за 1 тис. куб. м у порівнянні з $ 208,12 за 1 тис. куб. м в четвертому кварталі минулого року. У другому кварталі ціна досягла орієнтовно $ 330 за 1 тис. куб. м, а в третьому у зв'язку з триваючим зростанням ціни на нафту може зрости до $ 350 за 1 тис. куб. м.
Новий Президент і уряд України заявили про необхідність перегляду ціни поставок газу, щоб зберегти конкурентоспроможність української економіки.
Названа прем'єром Миколою Азаровим знижка в $ 4 млрд, запитувана у Росії, дозволяє припустити, що українська сторона пропонує знизити ціну приблизно до $ 220 за 1 тис. куб. м. Водночас, у російській пресі з посиланням на джерела називається більш висока ціна - близько $ 260 за 1 тис. куб. м. 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Газ » Про зниження ціни на газ для України на третину
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: