menu
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Андрюха, X0TT@6b)4  
Форум » Форум Сайт PRZ » Вибори » Місцеві вибори (відбудуться 31 жовтня цього року)
Місцеві вибори
PRZДата: Середа, 11.08.2010, 23:46:29 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 517
Статус:
Країна:
Місцеві вибори відбудуться 31 жовтня

Верховна Рада призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 31 жовтня 2010 року. За відповідне рішення проголосували 247 депутатів.

З них від Партії регіонів проголосували 169 депутатів, від БЮТ - 20, НУ-НС - 9, КПУ - 26, Блоку Литвина - 19, позафракційних – 4.

Згідно з постановою ЦВК має в установленому законодавством порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення цих виборів за кошти Держбюджету.

Уряд має в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за кошти Держбюджету.

Перед голосуванням депутат від НУ-НС Юрій Ключковський заявив, що ці вибори знову "вносять хаос".

Так, Ключковський висловився за необхідність спочатку схвалити зміни до Конституції, які б дали можливість одночасно проводити вибори на місцях, бо в деяких регіонах така дата порушить норму, якою встановлений термін повноважень депутатів міських рад.

Водночас спікер парламенту Володимир Литвин повідомив, що на Погоджувальній раді голові комітету Сергію Міщенку було запропоновано підготували проект змін до Конституції і проголосувати його 226 голосами до канікул.

"А восени повернемось до нього для схвалення кількістю не менше 300 голосів", - сказав Литвин.

Верховна Рада України 16 лютого 2010 скасувала вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, раніше призначені нею ж на 30 травня, аргументуючи це рішення відсутністю

фінансування. На той момент закон про держбюджет-2010 не було ухвалено. На сьогодні держбюджет-2010 ухвалено і в ньому вже визначено гроші, які повинні піти на місцеві вибори.

Про те, що реальним є проведення виборів до місцевих органів влади 31 жовтня 2010 заявляв раніше президент Віктор Янукович.

Джерело: newsru.ua 
Юзербар у підпис "Сайт PRZ": [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] Щоб добавити відкриваємо Мій профіль на головній сторінці та в вікні Інформація про користувача вибираємо [ Змінити дані ] далі знаходимо Ваш підпис* туди вставляємо це [url=http://prz.at.ua/][img]http://prz.at.ua/PRZ_slidebar.gif[/img][/url] далі знаходимо Код безпеки *: вводимо циферки та щоб завершити зміни натискаємо Зберегти
Форум » Форум Сайт PRZ » Вибори » Місцеві вибори (відбудуться 31 жовтня цього року)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: